Vilniaus elektroninių studijų ir egzaminavimo centras balandžio mėnesį skelbia e. technologijų mokymosi mėnesiu ir VU dėstytojus bei kitus darbuotojus kviečia į mokymų ciklą, kurį sudarys net devyni įvairūs mokymai. Šiuose mokymuose bus taikomi įvairūs mokymo metodai – vykdomi tradiciniai seminarai, o taip pat bus siūlomas ir vienas mišrus kursas. Tai reiškia, kad dėstytojai mokysis savarankiškai, o konsultacijos vyks elektroniniais laiškais, Skype konferencijomis ir pan.

Šių mokymų tikslas - kad kuo daugiau dėstytojų savo veikloje taikytų e. technologijas ir tokiu būdu paįvairintų bei patobulintų savo dėstomą dalyką.

Kadangi per paskutinius mokymus buvo labai daug norinčių įvaldyti e. technologijas studijų procese – šį kartą bus stengiamasi dėstytojų skaičiaus neriboti. Tiesa, norint išlaikyti kokybės reikalavimus, bus ribojamas vienos grupės dalyvių skaičius. Registruojantis nurodykite kelias Jums siūlomas datas. Konkrečios grupės bus formuojamos pasibaigus registracijai ir apie tai dėstytojai bus informuojami el. paštu. Registracija bus nutraukiama likus dviem paroms iki konkrečių mokymų pradžios.

Mokymų lektoriais Jus supažindins su mokymų programa – tereikės peržiūrėti vaizdo pristatymą šiame puslapyje. Radus tinkamus mokymus - kviečiame registruotis.

Daugiau informacijos: https://www.esec.vu.lt/lt/mokymai

VU ESEC darbuotojai dalyvavo LITMIS konferencijoje. Kurioje buvo aptariamos informacinių infrastruktūrų mokslui ir studijoms plėtros perspektyvos, konsorciumų (KVIS, EDINA, LieDM, eLABa, ITC) veiklos rezultatai, paslaugos mokslui ir studijoms, strategijos bei ateities planai. Konferencijoje buvo pristatomos EK veiklos bei politinės nuostatos dėl virtualaus mokymo ir elektroninių studijų.
Daugiau apie renginį skaitykite čia:http://www.litmis.mb.vu.lt/

Spalio 27–28 d. Vilniaus universitete naujiems dėstytojams vyko įvadiniai mokymai.

VU ESEC tiesiogiai transliavo pranešimus VU Kauno humanitarinio fakulteto dėstytojams. Jie turėjo galimybę ne tik stebėti, bet ir dalyvauti užduodami klausimus.
Plačiau apie renginį:  http://naujienos.vu.lt/srautas/naujiems-destytojams-rektorius-primine-kad-vu-ne-greito-maisto-uzkandine/

Spalio 23-24 dienomis Klaipėdoje vyko LieDM konsorciumo išvažiuojamasis seminaras bei visuotinis narių susirinkimas. Jame dalyvavo ir ESEC atstovai: S. Preidys, P. Abarius, J. Miasnikov, A. Čechamiras ir G. Gabinaitienė. Seminare buvo aptarta nuotolinių studijų teikimo patirtis partnerių institucijose, virtualių mokymosi aplinkų taikymo ypatumai, virtualių laboratorijų panaudojimo galimybės bei vaizdo konferencijų paslaugų plėtra. S. Preidys ir G. Cibulskis (KTU) pristatė plagiato patikros diegimo į VMA Moodle galimybes ir nuveiktus darbus. Antrą dieną buvo išklausyti bei aptarti pranešimai "Mokymosi duomenų tyrybos metodų taikymas, virtualaus mokymo aplinkų tobulinime" ir "Kaip įgyvendinti projektus virtualiose partnerių komandose?". Pirmąjį pranešimą skaitė S. Preidys ir D. Baziukė (KU). Po šio pranešimo buvo susibūrė mokslininkai , kurie savo tyrimuose ir taiko duomenų tyrybos metodus mokymų duomenų tyryboje. Tokiu būdu pasipildė naujai nariais papildyta Lietuvos kompiuterių sąjungoje (www.liks.lt) įkurta duomenų tyrybos sekcija (https://www.facebook.com/groups/eduminingLT/).

Daugiau informacijos ir nuotraukų, galima rasti čia: http://vma.liedm.lt/node/138

ESEC tiesiogiai transliuos 2015 m. spalio 15 d.  nuo 10:00 val. VU Ekonomikos fakultete vyksiančią tarptautinę mokslinę konferenciją “Apskaita, auditas, analizė: mokslo, studijų ir verslo sintezė”.
Konferencijoje pranešimus skaitys ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio svečiai iš Latvijos, Ukrainos, Lenkijos, Moldovos, Rusijos bei Baltarusijos. Konferencija skirta EF Apskaitos ir audito katedros 70-mečiui paminėti. Konferencijos tikslas – įvertinti apskaitos, audito ir analizės mokslo ir verslo bendradarbiavimo būklę, tvarios plėtros galimybes bei iššūkius šiuolaikinės studijų sistemos formavimo procese.
Daugiau informacijos: http://www.ef.vu.lt/naujienos/bendros-naujienos/1076-ketvirtadienis-skirtas-apskaitos-ir-audito-gerbejams