Vilniaus elektroninių studijų ir egzaminavimo centras balandžio mėnesį skelbia e. technologijų mokymosi mėnesiu ir VU dėstytojus bei kitus darbuotojus kviečia į mokymų ciklą, kurį sudarys net devyni įvairūs mokymai. Šiuose mokymuose bus taikomi įvairūs mokymo metodai – vykdomi tradiciniai seminarai, o taip pat bus siūlomas ir vienas mišrus kursas. Tai reiškia, kad dėstytojai mokysis savarankiškai, o konsultacijos vyks elektroniniais laiškais, Skype konferencijomis ir pan.

Šių mokymų tikslas - kad kuo daugiau dėstytojų savo veikloje taikytų e. technologijas ir tokiu būdu paįvairintų bei patobulintų savo dėstomą dalyką.

Kadangi per paskutinius mokymus buvo labai daug norinčių įvaldyti e. technologijas studijų procese – šį kartą bus stengiamasi dėstytojų skaičiaus neriboti. Tiesa, norint išlaikyti kokybės reikalavimus, bus ribojamas vienos grupės dalyvių skaičius. Registruojantis nurodykite kelias Jums siūlomas datas. Konkrečios grupės bus formuojamos pasibaigus registracijai ir apie tai dėstytojai bus informuojami el. paštu. Registracija bus nutraukiama likus dviem paroms iki konkrečių mokymų pradžios.

Mokymų lektoriais Jus supažindins su mokymų programa – tereikės peržiūrėti vaizdo pristatymą šiame puslapyje. Radus tinkamus mokymus - kviečiame registruotis.

Daugiau informacijos: https://www.esec.vu.lt/lt/mokymai